Pályázat

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket a Pan-European Seal gyakornoki program 2021/2022-es tanévre meghirdetett pályázatára. A Pan-European Seal Hálózat partneregyetemeként Egyetemünk kiemelkedő teljesítményt nyújtó hallgatói számára nyílik lehetőség, hogy pályázzanak a két intézmény, az EPO és az EUIPO által kínált 12 hónapos szakmai fizetett gyakorlati programokra.

Kik pályázhatnak?

Mesterképzésben, illetve doktori képzésben résztvevő hallgatók.

Miről szól a gyakornoki program?

A dedikált, mentor által kísért 1 tanévre szóló képzés három alappillére: a gyakornoki képzés, az online tanfolyamok és az egyéb képzések, mint a karrier-tanácsadás és a szaknyelvi tanfolyamok. Mind a két szervezet havi juttatást biztosít a 12 hónapos gyakornoki programban résztvevő hallgatóknak.

A két szervezet székhelyei:

EPO Münchenben, EUIPO Alicantéban várja a gyakornokokat.

A jelentkezés menete:

• BME belső pályázata, amelynek során nominálási listára kerülnek a kiválasztott hallgatók.
  • A kiválasztott hallgatók beküldik jelentkezésüket az EPO vagy az EUIPO szervezethez.

BME belső pályázat jelentkezési határidő: 2021. február 22. 24:00 (CET)

A programról részletesebben a Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatóság honlapján, a “Nemzetközi programok / Pan-European Seal gyakornoki program” fül alatt olvashattok.