Pályázat

A Körös Campus Alapítvány páylázatot hírdet a 2024-es évre. A pályázat célja, hogy a felsőoktatásban tanuló tehetséges fiatal épületgépészeti, építőmérnöki, épületautomatikai vagy környezetmérnöki szakirányon tanuló hallgatókat anyagilag és szakmailag támogassa  segítve, hogy Magyarországon biztosítva legyen a szakmai előmenetelük.

A pályázók 2024. április 30. -ig nyújthatják be előpályamunkájukat.

A Körös Campus alapítvány ösztönddíjanként maximum 400.000 forint értékű támogatában részesíti a pályázókat. A támogatást maximum 10 hónapig egyenlő részletben kapják a pályázók.
A nyertes pályázatok a Magyar Épületgépészet szaklapban is megjelenhetnek.

A pályázás feltételei:

• épületgépészeti, energetikai, építőmérnöki, vizes, épületautomatikai vagy környezetmérnöki szakirányon aktív nappali vagy levelező tagozatos hallgatói jogviszony
  • a fenti szakirányoktól a kuratórium egyedi elbírálása alapján eltérhet
  • az említett szakirányok egyikén minimum 2 lezárt szemeszter
  • bírja a főiskola/egyetem ajánlását (a Jelentkezési lap 3. számú melléklet tartalmazza)
  • a pályázati jelentkezés és mellékleteinek hiánytalan kitöltése
  • a pályamunka határidőre történő leadása

A pályázás során az alábbi dokumentumban összefoglalt témakörök közűl kell választani: Témakörök

A hallgatók pályázhatnak korábbi TDK dolgozattal vagy annak továbbfejlesztésével is.

A pályázattal kapcsolatos információkat megtaláljátok a Körös Campus Alapítvány honlapján.