Kölcsönző

Irinyi József u. 1-17.

HÖK TÖMB

Tel.: 06-20-224-4139

(Telefonos ügyelet hétköznap 16-20 óra között)

ghk.ktk.bme.hu

Általános ügyek:
info@ghk.bme.hu

Tanulmányi ügyek:
tanulmanyi@ghk.bme.hu

Kollégiummal kapcsolatos ügyek:
kollegium@ghk.bme.hu

Szociális pályázattal kapcsolatos ügyek:
szoc@ghk.bme.hu

Ösztöndíjakkal kapcsolatos ügyek:
osztondij@ghk.bme.hu

Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj
2017. március 21. kedd, 10:36
Tisztelt Hallgató!

Ezúton tájékoztatom, hogy Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő a Nemzeti Tehetség Program keretében  Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj (NTP-NFTÖ-17) címmel pályázatot jelentetett meg. A felhívás és a pályázati dokumentáció letölthető az alábbi címen.

A pályázatok benyújtása folyamatos a rendelkezésre álló forrás kimerüléséig, az alábbi beadási szakaszok szerint:
  • I. beadási szakasz: 2017. március 14-től 2017. április 28-ig
  • II. beadási szakasz: 2017. április 29-től 2017. június 30-ig
  • III. beadási szakasz: 2017. július 1-től 2017. augusztus 31-ig
  • IV. beadási szakasz: 2017. szeptember 1-től 2017. október 31-ig
  • V. beadási szakasz: 2017. november 1-től 2017. december 31-ig
  • VI. beadási szakasz: 2018. január 1-től 2018. március 15-ig.
Támogatható tevékenységek:
  • "A" komponens: legalább 8 és legfeljebb 23éves kiemelkedően tehetséges általános és középiskolai tanulók egyedi fejlesztésének ösztönzése ösztöndíj támogatás formájában.
  • "B" komponens: legalább 18 és legfeljebb 35 éves saját tudományos kutatómunkájukban kiemelkedő teljesítményt nyújtó BSc/BA, MSc/MA, PhD vagy osztatlan képzésben részt vevő hallgatók, oktatók, kutatók, felsőfokú végzettséggel rendelkezők tudományos fejlődésének ösztönzése ösztöndíj támogatás formájában.
  • "C" komponens: legalább 16 és legfeljebb 35 éves, a pályázat benyújtásakor tanulói jogviszonnyal nem rendelkező (köznevelési tanulmányokat nem folytató) kiemelkedően tehetséges fiatalok és fiatal felnőttek egyedi fejlesztésének ösztönzése ösztöndíj támogatás formájában.
  • "D" komponens: legalább 15 és legfeljebb 21 éves tudományos területüket, kutatási céljaikat és tudományos kutatómunkájukban elért kiemelkedő eredményeiket hatékonyan, közérthető nyelven bemutatni tudó magyarországi középiskolai tanulók egyedi fejlesztésének ösztönzése ösztöndíj támogatás formájában.
A pályázaton az "A" komponens esetében legalább 100.000 Ft, illetve legfeljebb 500.000 Ft vissza nem térítendő támogatás igényelhető.
A pályázaton a "B", "C" és "D" komponens esetében legalább 100.000 Ft, illetve legfeljebb 1.000.000 Ft vissza nem térítendő támogatás igényelhető.
A pályázat útján igényelhető támogatás 100% intenzitású, vissza nem térítendő támogatás, 100%-os mértékű támogatási előleg formájában.
A pályázatok magánszemélyként nyújthatók be.

GHK Tisztújítás

GHK jegyzetek

Az elkészült jegyzetek innen tölthetők le:

Anyagszerkezettan
Gép- és szerkezeti elemek
Gépgyártástechnológia
Matematika A2
VEM alapjai

Jelszóért érdeklődj az info@ghk.bme.hu
e-mail címen.

Közösségi hírcsatorna

A közösségi levelezőlistára itt tudtok le- és feliratkozni.

Pultozz az Egyetemen!

Rendezvényüzemeltetői állás